SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) - sociální pracovník.

Společnost poskytuje sociální služby zdravotně postiženým občanům a seniorům, kteří nejsou schopni si sami obstarat nutné práce v domácnosti a další životní potřeby. Poskytujeme pečovatelskou službu, denní stacionář, odlehčovací službu a osobní asistenci. Mimo to poskytujeme domácí zdravotní péči a doprovázíme pěstounské rodiny. Působíme na celém okrese Nymburk. Požadujeme: Trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, komunikační dovednosti s cílovou skupinou seniorů a dětí, odolnost a samostatnost při krizových situacích, odborná způsobilost dle § 110, zákona č. 108/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Sociální pracovník a jeho pracovní činnosti: Poskytuje základní sociální poradenství dle zákona č. 108/2006 Sb., v platném znění. Koordinuje poskytování sociálních služeb. Pomáhá při uplatňování práv, oprávněných zájmu a při obstarávání osobních záležitostí. Provádí sociální šetření v domácnostech zájemců o službu a uživatelů, zajišťuje potřebné informace a odborné podklady pro sociální práci, včetně jejich zpracování. Poskytuje výchovné a odborné sociální poradenství při výkonu pěstounské péče osobě pečující, osobě v evidenci a dítěti svěřenému do náhradní rodinné péče. Sleduje a vyhodnocuje potřeby klienta, dělá příslušná opatření a pomáhá při řešení. Další činnosti: vedení dokumentace, účast na školeních 24 hod/1 rok, řízení služebního motorového vozidla. Pracovní prostřední: Převážnou část dne tráví pracovník u klientů v domácím prostředí. Pracovní doba od 07:00 - 15:30 hod. Garantujeme: Řádné zaškolení a zaučení: společnost má vypracovaný plán zaškolení pro nového zaměstnance, stravenky, pracovní oděv, PC, mobilní telefon, 5 týdnu dovolené, profesní rozvoj. Příjemný kolektiv spolupracovníků, kteří novým kolegům rádi pomohou a poradí. Práce pod odborným vedením. Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky.

Lokalita pracoviště

Mírová 1217, 290 01 Poděbrady 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 090 - 29 750 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému