KUCHAŘ/-KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola a Mateřská škola, Litvínov - Janov, Přátelství 160,okres Most hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kuchař/-ka.

KUCHAŘ/-KA - praxe v oboru výhodou, nikoliv podmínkou - lze i bez vyučení na základě praxe - zdravotní průka - příprava jídel ve školním stravování, HACCP Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, příspěvek na rekreaci a na kulturu, vitamíny, 5 týdnů dovolené HLÁSIT SE: Kastnerová Klára, tel.: kontaktvolat 7:00 - 14:30hod., e-mail: kontakt, osobně na adrese Přátelství 160, Janov, v sekretariátu školy

Společnost

Základní škola a Mateřská škola, Litvínov - Janov, Přátelství 160,okres Most

Lokalita pracoviště

Přátelství 160, 435 42 Litvínov 8, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola, Litvínov - Janov, Přátelství 160,okres Most výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a Mateřská škola, Litvínov - Janov, Přátelství 160,okres Most o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému