Mechanik pro autobazar

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Auto KŠV s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři osobních automobilů - mechanik pro autobazar.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt nebo volat na tel.č.: kontakta domluvit pohovor Místo výkonu práce - Auto KŠV s.r.o., Obchodní zóna č.p. 250, Otvice, 431 11 Jirkov 1 Požadujeme - zkušenost s prodejem, přípravou a opravou osobních automobilů, technickou zdatnost, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B, pečlivost, pracovní nasazení, komunikační schopnosti, příjemné vystupování, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu. Po zapracování platový a profesní růst a zaměstnanecké benefity. Možnost služebního bytu v rodinném domě se zahradou.

Společnost

Auto KŠV s.r.o.

Lokalita pracoviště

Obchodní zóna 250, 431 11 Jirkov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři osobních automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.11.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Auto KŠV s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Auto KŠV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému