Pracovník technického oddělení s angličtinou

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kompan Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - pracovník technického oddělení s angličtinou.

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem Pracovní náplň: " Řešení technických dotazů našich interních i externích zákazníků (telefonicky i emailem, práce s ticketingovým toolem) " Zodpovědnost za řešení technických požadavků a dotazů " Poskytování poradenství zákazníkům co se týče manuálů údržby, technických a instalačních informací " Poskytování certifikátů našim zákazníkům - TÜV and ISO " Vytváření produktových informací a jejich distribuce našim prodejním oddělením " Denní spolupráce s ME, produktovým oddělením a oddělením kvality " Nepřímý kontakt s výrobou, logistikou , Back office & Global Sales oddělením Požadavky: " Velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou " Silné komunikační schopnosti / schopnost komunikovat technické změny " Min. středoškolské vzdělání technického směru " Zkušenosti z technického zákaznického servisu výhodou/pochopení pro urgentní požadavky /zaměření na výsledek " Dobré technické znalosti, analytické myšlení " Schopnost pracovat samostatně na zadaných úkolech " Dobrá znalost MS-Office př. / ERP / MRP systémů " Schopnost číst technickou dokumentaci Nabízíme: - Dobré platové ohodnocení - 5 týdnů dovolené - Práci ve stabilní, mezinárodní firmě - Práci v mladém, přátelském týmu - Školení - Jazykové kurzy - Stravování Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu, týden dovolené navíc, jazykové kurzy, školení

Lokalita pracoviště

Vlastimila Pecha 1267, 627 00 Brno 27, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.10.2017

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kompan Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kompan Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému