TAXÁTOR/-KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lesprojekt Hradec Králové, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti lesnictví - taxátor/-ka.

TAXÁTOR/-KA - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou; nástup dle dohody; místo výkonu práce: celá ČR, zejména Český Rudolec, Zábřeh - Požadujeme: VŠ lesnického směru (ve vyjímečných případech ÚSO lesn. směru); ŘP sk. B (vlastní auto); znalost práce na PC; fyzickou zdatnost, protože se jedná o práci v terénu na venkovním šetření - Nabízíme: stravenky + cestovní náhrady - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - V případě zájmu kontaktujte: Ing. Bohuna Rozinková, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Lesprojekt Hradec Králové, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Veverkova 1335, 500 02 Hradec Králové 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lesprojekt Hradec Králové, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lesprojekt Hradec Králové, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému