Produktový manažer/ka - ČR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ControlTech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) - produktový manažer/ka - čr.

První kontakt: Krejčíková Dagmar, tel.: kontaktdo 8 do 14 hod; e-mail: kontakt, osobně: v sídle firmy po - pá od 8 do 14 hod. CO BUDE VAŠÍ PRACOVNÍ NÁPLNÍ? Zodpovědnost za technickou realizaci projektů se zaměřením na servopohony, dále řešení nadstavbových SW u zákazníků po celé ČR Spolupráce při návrzích a implementacích technických řešení přímo u zákazníků Technická podpora, předprodejní i poprodejní podpora u zákazníků Pravidelná komunikace a péče o zákazníky CO OD VÁS OČEKÁVÁME? SŠ/VŠ vzdělání technického směru Pracovní zkušenosti z obdobné pozice podmínkou, ideálně praxi v oblasti průmyslové automatizace Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni Technické povědomí a přirozený zájem o techniku Dobré komunikační a prezentační schopnosti, profesionální přístup Ochotu cestovat a trvale se vzdělávat CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT? Zázemí úspěšné a prosperující firmy s dlouholetou tradicí na trhu Samostatnou práci na zajímavých technických projektech Aktivní využití jazykových znalostí a možnost dalšího vzdělávání Moderní pracovní prostředí a stabilní pracovní tým Nástup možný ihned nebo dle dohody

Společnost

ControlTech s.r.o.

Lokalita pracoviště

Třídvorská 1574, 280 02 Kolín 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ControlTech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ControlTech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému