Dělník moření

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FK system - povrchové úpravy, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu - dělník moření.

Způsob prvního kontaktu: e-mailem: kontakt - zájemci zašlou životopis a telefonní číslo Provádění chemické povrchové úpravy, tzn. moření a pasivace - práce jsou prováděny na pracovišti v Brně (Královo Pole), ale i na montážích po celé ČR a SR. Požadujeme čistý tr. rejstřík, 100%- ní zdravotní stav. Jedná se o dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned.

Společnost

FK system - povrchové úpravy, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Křižíkova 2984, 612 00 Brno 12 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FK system - povrchové úpravy, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FK system - povrchové úpravy, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému