Pracovník dokončovacích operací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SOLID Brno s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - pracovník dokončovacích operací.

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Předpoklady pro tuto pozici: pracovitost, pečlivost, poctivost, manuální zručnost, komunikativnost, odpovědnost za odvedenou práci Náplň práce: dokončovací operace na jednoúčelových strojích jako závitování, sražení hran, apod. Co vám můžeme nabídnout: Dlouhodobou a trvalou spolupráci, zaučení, pravidelnou mzdu´, dobrý kolektiv. Nabízíme: Stravenky, firemní oděv, příspěvek na ŽP/PP, možnost až týden volna navíc a další výhody

Společnost

SOLID Brno s.r.o.

Lokalita pracoviště

Košuličova 708, 619 00 Brno 19, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Soustružník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SOLID Brno s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SOLID Brno s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému