Soustružník kovů - seřizovač a obsluha konvenčního soustruhu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KRONOMECH spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - soustružník kovů - seřizovač a obsluha konvenčního soustruhu.

Náplň práce: soustružení, frézování dle výkresové dokumentace seřizování strojů stanovení technologických postupů dle výkresové dokumentace údržba zařízení Požadujeme: odborné vyučení předchozí praxi na obdobné pozici - výhodou zkušenosti s úpravou materiálu ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (pondělí až pátek) zodpovědný přístup k práci Možnost nástupu ihned, nebo podle Vašich možností!

Společnost

KRONOMECH spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Heroltická 5007, 586 01 Jihlava 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Soustružník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KRONOMECH spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KRONOMECH spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému