CNC soustružník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SOLID Brno s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - cnc soustružník.

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Výsledkem vaší práce bude součástka odpovídající výkresové dokumentaci. Budete obrábět na moderních CNC strojích HAAS, Matsura, Nakamura, Goodway, Mazak v klimatizované dílně. Předpokladem pro úspěchy na této pracovní pozici je: technické myšlení, manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, poctivost, zapálení pro novou výzvu. Nabízíme: plné zaškolení, možnost zvyšování kvalifikace, budete se vyvíjet spolu s naší společností a stanete se profíkem, lidí si vážíme a každý, kdo pracuje v naší společnosti, není pouze "číslo". Práci ve stabilní české firmě s dlouholetou tradicí a pevným zázemím. Pro tuto práci potřebujete: ochotu pracovat v třísměnném provozu (8 hodinová směna), o víkendech a svátcích je práce dobrovolná. Nabízíme: Stravenky, firemní oděv, příspěvek na ŽP/PP, možnost až týden volna navíc a další výhody

Společnost

SOLID Brno s.r.o.

Lokalita pracoviště

Košuličova 708, 619 00 Brno 19, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SOLID Brno s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SOLID Brno s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému