Junior Account manager/ka se znalostí slovenštiny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost POČÍTÁRNA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií - junior account manager/ka se znalostí slovenštiny.

Prosím zasílejte životopisy s fotografii na email: kontakt předmět: KANCELÁŘ SK Je třeba si domluvit termín pohovoru dopředu přes zmíněnou emailovou adresu. Do svého týmu hledáme novou sílu na pozici Junior Account manager/ka pro slovenskou verzi eshopu. Nepotřebujeme nikoho extrémně zkušeného, nepotřebujeme nikoho vzdělaného, ale i všichni takoví jsou vítáni. Hledáme zodpovědného, spolehlivého, aktivního a pečlivého člověka s citem pro dobře vykonanou práci a perfektním přístupem k zákazníkům. Budeš se zásadně podílet na chodu našeho e-shopu. Naučíme tě všem firemním procesům a poskytneme ti klíč k efektivní práci v našem mladém kolektivu :) Pracovní náplň: o administrativní činnost o spolupráce na online obchodě o komunikace se zákazníky přes email, telefon atp. ve slovenském jazyce. o úzká spolupráce s vedením společnosti Požadujeme: o výborné komunikační dovednosti o přehled v oblasti IT o znalost slovenštiny mluveným slovem i písmem o schopnost týmové práce o příjemné a profesionální vystupování o rozhodovací a organizační schopnosti o samostatnost a aktivní přístup o uživatelskou znalost MS Office o zkušenosti s obchodem/prodejem výhodou Nabízíme: o zázemí rychle rostoucí, mladé společnosti o velice příjemné pracovní prostředí v mladém a nadšeném kolektivu o možnost kariérního vzestupu o motivační platové ohodnocení o firemní akce, zaměstnanecké slevy Zaměstnanecké výhody: Slevy na produkty firmy, čtvrtletní odměny, firmení notebook, stravenky + další výhody

Společnost

POČÍTÁRNA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Zábrdovická 15, 615 00 Brno 15, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.10.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti POČÍTÁRNA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost POČÍTÁRNA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému