Operátor výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Work Service Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - operátor výroby.

První kontakt e-mailem, telefonicky (9-16:30 hod.) nebo osobně: Křenová 60, Brno (3. patro) Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Přijmeme zaměstnance na pozici operátor výroby. -Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr s 25 dní dovolené -Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (od nového roku přechod na třsměnnýprovoz) -Výkonnostní bonusy, stravenky, docházkový bonus, pracovní oblečení, doprava do zaměstnání zdarma -Možnost karierního růstu -Vstupní lékařská prohlídka hrazena zaměstnavatelem -Osobní pohovor spojený s prohlídkou pracoviště Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, výkonnostní bonusy, stravenky, docházkový bonus, pracovní oblečení, doprava do zaměstnání zdarma Místo výkonu práce: 1552, U Vlečky, Modřice

Lokalita pracoviště

Modřice, Modřice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 500 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

26.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Work Service Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Work Service Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému