Personalista/personalistka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BERSERK SECURITY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Personální referenti - personalista/personalistka.

Místo výkonu práce Pardubice. Bezpečnostní agentura Berserk security, s. r. o. přijme personalistu/personalistku pro identifikování personálních potřeb (rozšiřování a náhrada zaměstnanců), nábor nových zaměstnanců na různé pracovní pozice, zastřešení celého výběrového procesu (volba strategie výběru, inzerce, realizace pohovorů), definování požadavků na jednotlivé pozice, komplexní zodpovědnost za agendu zaměstnanců. Požadujeme: - minimálně středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe v oboru lidské zdroje, personalistika - zkušenosti v oblasti recruitingu - komunikativní zkušenosti - řidičský průkaz skupiny B Vaše zaslané životopisy posoudíme, kontaktovat budeme jen vhodné uchazeče.

Společnost

BERSERK SECURITY s.r.o.

Lokalita pracoviště

Lidická 374, 530 09 Pardubice 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BERSERK SECURITY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BERSERK SECURITY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému