Call-asistent DPP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Zavoláme, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - call-asistent dpp.

Do nové společnosti Zavoláme s.r.o. hledáme call asistenta, naše viz společnosti je spokojené zázemí pro náš kolektiv + dobře odvedená práce Na DPP nebo brigádu hledáme komunikativního, spolehlivého a pracovitého kolegu do mladého týmu na pozici ,,Call asistent´´. Požadujeme: dobré komunikativní schopnosti, umět rychle reagovat a argumentovat, znalost MS Office, aktivní zájem o profesní růst v rámci společnosti Nabízíme: příjemné zázemí velké a stabilní společnosti v centru Brna, atraktivní pracovní prostředí v AZ Tower, benefity (telefon, tarif..), plat 15-30.000,- dle výkonnosti telefonisty + odměna v případě budování týmu, možnost kariérního růstu ve společnosti, motivační porady, volba směn, možnost pracovat o víkendu, možnost pracovat z domova

Společnost

Zavoláme, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pražákova 1008, 639 00 Brno 39, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zavoláme, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zavoláme, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému