Klientský pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Československá obchodní banka, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů - klientský pracovník/ce.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Čáslavská 313, Chrudim NÁPLŇ PRÁCE: Péče o vytváření vztahů s klienty, aktivní nabídka a prodej produktů skupiny ČSOB, získávání nových klientů, zajišťování poradenských služeb v oblasti bezhotovostních a hotovostních operací. Zodpovědnost za obchodní výsledky a plnění obchodních plánů. První týdny se Vám bude věnovat tým školitelů a i Vy sami se budete hodně učit. Dostanete podporu jak v produktové oblasti, tak obchodních a jiných dovednostech. Seznámíte se s kolegy, firemní kulturou a chodem poboček. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, 3 sick day, stravenky, cafeterie, příspěvek na penzijní a životní pojištění, zvýhodněné nabídky třetích stran. Pracovní smlouva na dobu určitou 1/2 roku, poté po zapracování možnost smlouvy na dobu neurčitou. První kontakt prosím učiňte na výše uvedené e-mailové adrese.

Lokalita pracoviště

Čáslavská 313, 537 01 Chrudim 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.10.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Československá obchodní banka, a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Československá obchodní banka, a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému