Asistent/-ka logopeda

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola a Mateřská škola a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Logopedi (kromě klinických logopedů) - asistent/-ka logopeda.

Požadované vzdělání: Podmínkou je vzdělání v oboru pedagogika, speciální pedagogika. Vítané je zaměření na logopedii (logopedické kurzy, logopedická praxe apod.) Stručná charakteristika místa: Poskytování individuální terapie dětem a mládeži se širokým spektrem postižení. Práce v týmu terapeutů pod dohledem odborného garanta. Spolupráce s 2. logopedkou i ostatními pracovníky. Speciální požadavky - znalosti: Znalost práce v programu VOKS a zkušenosti s AAK výhodou. Dobrý zdravotní stav, dobrý vztah k dětem s postižením, chuť pracovat v týmu a dále se vzdělávat. Nástup dle dohody. Prac. poměr na dobu určitou. Příjem životopisů průběžně. 40 dnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu. Moderně vybavené pracoviště. Kontakt: mailem.

Společnost

Základní škola a Mateřská škola a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.s.

Lokalita pracoviště

Helsinská 2731, 390 05 Tábor 5 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Logoped v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Logopedi (kromě klinických logopedů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a Mateřská škola a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému