Řidič

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kokiska s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - řidič.

Nevydávat doporučenky, zaměstanavatel sídlí v Karlových Varech. První kontakt: Karásková Dagmar, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Nabízíme práci ve velice atraktivním prostředí internetového obchodu. Na českém trhu se již pohybujeme osmým rokem. V současné době hledáme kolegu řidiče. Jedná se o denní rozvoz zboží, vyzvednutí objednaného zboží u dodavatele, dovoz do skladu, rozvoz zboží koncovým zákazníkům (Kolín - Praha- Karlovy Vary) Jedná se o osmi hodinovou pracovní dobu. NABÍZÍME: stabilní pozici s možností profesního růstu po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou přátelský kolektiv možnost seberealizace POŽADUJEME: řidičský průkaz skupiny B umění komunikovat s lidmi spolehlivost a čestnost ochota učit se novým věcem orientace na výkon, práce pro firmu bydliště Kolín - Středočeský kraj

Společnost

Kokiska s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kolín, Kolín (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič silničních motorových vozidel v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 700 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.11.2017

Požadavky

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kokiska s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kokiska s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému