Noční vychovatel/ka pobytové části Střediska výchovné péče Brno

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídelna, Brno, Veslařská 246 hledá vhodného kandidáta na pozici Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) - noční vychovatel/ka pobytové části střediska výchovné péče brno.

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte, prosím, v elektronické podobě na email: kontakt Kontakt: kontakt, tel. kontakt, kontakt Profesní předpoklady: - psychologické vyšetření o psychické způsobilosti - minimálně ukončené středoškolské vzdělání pedagogického směru, Bc. pedagogického směru, kurz asistenta pedagoga - schopnost pracovat s dětmi s poruchami chování - schopnost práce v týmu a schopnost dodržovat řád - schopnost noční bdělosti Pracovní úvazek: poloviční - dvanáctihodinové služby Nástup možný ihned.

Společnost

Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídelna, Brno, Veslařská 246

Lokalita pracoviště

Veslařská 348, 637 00 Brno 37, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vychovatel v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 5 500 - 7 220 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídelna, Brno, Veslařská 246 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídelna, Brno, Veslařská 246 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému