Hlavní zdravotní sestra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SPOLEK SENIOR KLUB MMJ hledá vhodného kandidáta na pozici Hlavní sestry v oblasti zdravotnictví - hlavní zdravotní sestra.

HLAVNÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA Nejnižší dosažené vzdělání ( Voš zdravotní). Požadujeme způsobilost dle zákona 105/201 Sb., praxe 10 let, minimálně 5 let praxe vedení kolektivu. Trestní bezúhonnost, trpělivost, zodpovědnost, kladný přístup k práci. Vyžadujeme znalost akutní ošetřovatelské péče ( péče o rány ). Znalost vykazování zdravotních výkonů na ZP. Orientace v pracovněprávních předpisech a znalost systému Cygnus. Nabízíme zvýhodněné stravování. Pohyblivá složka platu až 7.000 Kč. Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: kontakt kontaktní osoba Karolína Hanousková.

Společnost

SPOLEK SENIOR KLUB MMJ

Lokalita pracoviště

náměstí T. G. Masaryka 1132, 542 32 Úpice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SPOLEK SENIOR KLUB MMJ výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SPOLEK SENIOR KLUB MMJ o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému