Doručovatelé listovní pěší / motorizovaní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Motorizovaní doručovatelé poštovních zásilek - doručovatelé listovní pěší / motorizovaní.

Náplň práce: " příprava listovních zásilek a jejich doručování do firem a domácností " uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách " vyúčtování zásilek a finanční hotovosti po návratu na pracoviště " distribuce reklamního a propagačního materiálu " pro motorizované doručování podmínkou ŘP sk. B Možno i na DPP nebo DPČ. Nabízíme (platí pouze pro HPP): 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na dovolenou, možnost rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních. První kontakt: telefonicky (po-pá 7-14 h.), osobně nebo emailem. ov.19.12.17

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

Náměstí Míru 1268, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 500 - 15 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.12.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému