Obchodní zástupce, doplňovač zboží

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DISPOSERVIS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce, doplňovač zboží.

VHODNÉ PRO OZP Místo výkonu práce: Děčín Sháníme schopné kolegy do našeho týmu pro objednávání a zakládání drobného zboží v hobby marketech v Ústí, Teplice a Děčín. Práce na zkrácený úvazek, výdělek 4.500,- až 8.500,- Kč měsíčně. Počet hodin týdně: 10-30. Po dohodě je možný i delší úvazek s výdělkem 9.000,- až 12.500,- Kč. Aktuálně zastupujeme společnosti dodávající do prodejen Hornbach, Bauhaus, OBI, UNI Hobby, Globus, Baumax, DEK. BENEFITY: mobilní telefon, firemní oblečení, pružná pracovní doba, práce pouze ve všední dny a jen přes den, nikoli v noci. Kontakt: paní Kubíková, tel. kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

DISPOSERVIS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Děčín, Děčín (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 4 500 - 12 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DISPOSERVIS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DISPOSERVIS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému