BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií - bezpečnostní technik.

A16 a:10/1/2018 Náplň práce: - zodpovědnost za dodržování legislativy v oblasti BOZP a PO - školící činnost – vlastní zaměstnanci i externí subjekty (nástupní školení, instruktáže, vstupní školení dodavatelů) včetně vedení příslušné agendy, rozumět příslušným zákonům v oblasti BOZP a PO - vést agendu pracovních úrazů, nehod, revidovat OOPP, povolení na práci, bezpečnostní předpisy a aplikovatelné právní předpisy - příprava podkladů z oblasti BOZP a PO, vedení statistik týkající se pracovních úrazů, reporty z těchto oblastí - zodpovědnost za organizaci a agendu periodických prohlídek zaměstnanců v rámci závodní preventivní péče - vedení příslušné dokumentace pracoviště Požadujeme: - středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického nebo bezpečnostního směru - praxe min. 3 roky - profesní odborná způsobilost v oblasti prevence rizik a požární ochrany - řidičský průkaz skupiny B, - znalost AJ slovem i písmem - uživatelskou znalost MS Office - odpovědnost, pečlivost, důslednost Nabízíme: - stravenky Místo pracoviště: Nižní Lhoty, areál automobilového závodu Hyundai. V případě zájmu zašlete Váš životopis v anglickém a českém jazyce na e-mail kontakt.

Společnost

HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hyundai 700, 739 51 Dobrá, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Bezpečnostní technik v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému