pečovatel/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ministerstvo obrany hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení - pečovatel/ka.

místo výkonu práce: U Vorlíků č.p. 82/10, 160 00 Praha 6 kontakt: Sorád Lukáš, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadavek na odbornou způsobilost dle zákona č. 247/2014 a) odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, zdravotnického asistenta, ošetřovatele, porodní asistentky, zdravotně-sociálního pracovníka, zdravotnického záchranáře, psychologa ve zdravotnictví nebo specializovaná způsobilost k výkonu povolání klinického psychologa, b) odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka nebo odborná způsobilost pracovníka v sociálních službách, c) odborná kvalifikace učitele mateřské školy, učitele prvního stupně základní školy nebo vychovatele, d) profesní kvalifikace chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky, nebo e) odborná způsobilost k výkonu povolání lékaře. Náplň práce: Hlídání a péče o děti od 2 let věku, zajištění jejich potřeb, výchova a rozvoj schopností, kulturních a hygienických návyků. Odpovědnost za dodržování pravidel v dětské skupině, odpovědnost za bezpečnost, zdraví a výchovu dětí. Pravidelná komunikace s rodiči, organizování výletů a dalších akcí dětské skupiny 25 dnů řádné dovolené

Společnost

Ministerstvo obrany

Lokalita pracoviště

U Vorlíků 82, 160 00 Praha 6 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ministerstvo obrany výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ministerstvo obrany o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému