SPECIALISTA / TKA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost elmont-invest s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - specialista / tka zákaznického centra.

PRACOVNÍ NÁPLŇ: nabídka produktového portfolia kontakt POŽADUJEME: komunikativnost, srozumitelný a příjemný mluvený projev, výhodou: zájem o oblast elektro NABÍZÍME: zaměstnavatel umožňuje po zapracování zaměstnanci pracovat z domova, vhodné také jako dlouhodobá brigáda NABÍZÍME: odměny dle výkonu - základ + provize z prodeje, zázemí prosperující firmy. -první kontakt osobně po tel. dohodě mezi 7,00 - 14,00 hod nebo e-mail: kontakt

Společnost

elmont-invest s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jihlavská 2523, 591 01 Žďár nad Sázavou 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 6 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti elmont-invest s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost elmont-invest s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému