Přední stavební dělníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost COLAS CZ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl - přední stavební dělníci.

Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 1028 293 06 Kosmonosy Prvotní kontakt: telefonicky: kontakt, e-mail: kontakt nebo osobně Náplň práce: - Přímé řízení a organizace činnosti dělníků na stavbě, vedení maximálně 10 podřízených. - Zadávání úkolů, kontrola plnění pracovních činností a kvality odvedených prací. - Zodpovědnost za dodržování krátkodobých plánů práce (1-3 dny), stanovené nadřízeným pracovníkem. - Kontrola a přejímka dodaných stavebních materiálů. - Zajištění drobných nákupů materiálu. - Zapojení se do práce dělníků, vykonávání kvalifikovanějších prací. - Kontrola dodržování zásad BOZP a používání OOPP dělníků na stavbě. - Zodpovědnost za správné označení stavby. - Řešení operativních problémů na stavbě, případně po poradě s nadřízeným. - Komunikace s přímým nadřízeným a podávání hlášení o průběhu stavby. Požadujeme: - SOU výhodou - Praxi ze staveb min. 5 let - Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič - Samostatnost, spolehlivost - Časovou flexibilitu Nabízíme: - Zajímavé mzdové ohodnocení - Prémie (měsíční, sezonní) - Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, systém Cafeterie ad. - Možnost dlouhodobé spolupráce - Možnost nástupu březen 2018 Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní/životní pojištění.

Společnost

COLAS CZ, a.s.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 1028, 293 06 Kosmonosy, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti COLAS CZ, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost COLAS CZ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému