obchodní asistentka/asistent - zákaznická podpora

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ATOMO PROJEKT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní asistentka/asistent - zákaznická podpora.

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, možnost prodloužení na dobu neurčitou. Pro náš provoz kovovýroby v Bořitově u Černé Hory hledáme obchodní asistentku/ta. Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou (SPSŠ, gymnázium), příjemné vystupování a výborné komunikační schopnosti, znalost NJ slovem i písmem, aktivní řidička/řidič, PC gramotnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, technické myšlení. Náplň práce: obchodní komunikace se zákazníky, aktivní akvizice nových klientů, řízení služebního vozidla. Zaměstnanecké výhody: notebook, mobil, služební vozidlo. Nástupní plat 17.500,- Kč, po zapracování 22.000,- Kč. ATOMO PROJEKT s.r.o., Bořitov 326 (areál ZD - bývalá suška), Černá Hora. První kontakt mailem nebo telefonicky.

Společnost

ATOMO PROJEKT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Úvoz 326, 679 21 Černá Hora (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 500 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.1.2018

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Němčina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ATOMO PROJEKT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ATOMO PROJEKT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému