Stánkoví a pouliční prodavači potravin

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Marian Galíček hledá vhodného kandidáta na pozici Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení) - stánkoví a pouliční prodavači potravin.

Místo výkonu práce: Olomouc. Prodej bramborových výrobků ve stánku na náměstí v Olomouci. Požadavky: zdravotní průkaz, spolehlivost, pracovitost, dobrá komunikace, bezúhonnost. Zaměstnanecké výhody: prémie. První kontakt POUZE telefonicky od 8:00 - 19:00 hod. nebo mailem.

Společnost

Marian Galíček

Lokalita pracoviště

Olomouc, Olomouc (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Marian Galíček výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Marian Galíček o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému