Elektroúdržbář/seřizovač

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KWD Bohemia, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - elektroúdržbář/seřizovač.

Požadujeme * ÚSO technického směru * Praxi a zkušenosti z výkonu obdobné pozice v automobilovém průmyslu * Platné oprávnění Vyhláška 50 § 6,7 * Základní znalost hydrauliky a pneumatiky * Znalosti programování a obsluhy robotů KUKA, SIMATIC S7 výhodou * Znalost elektrických schémat zařízení * Základní svářečský průkaz - výhodou * Znalost správy elektrických lzařízení a rozvodů budov * Základy německého jazyka * Připravenost k práci ve směnném pracovním režimu (3 nebo 4 směny) * Samostatnost a zodpovědnost Nabízíme * Zaměstnání v zahraniční firmě s využitím odborných a jazykových znalostí * Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající doloženému vzdělání a praxi, po zapracování měsíční výdělek až 34 000,- Kč * Práci v příjemném kolektivu * Stravenky Náplň práce * Analýza a následné odstraňování vzniklé funkční závady strojních zařízení. * Spolupráce v rámci realizačních týmů. * Podíl na instalaci a zprovoznění nových zařízení. * Spolupráce s mistry, seřizovači, strojní a elektroúdržbou * Spoluzodpovědnost za rytmický a bezproblémový chod výrobních strojů a linek * Provádění údržby elektrických zařízení na jednotlivých pracovištích * Zodpovědnost za správu elektrického zařízení budov

Společnost

KWD Bohemia, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Husova ulice 623, 294 41 Dobrovice (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 900 - 34 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

12.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KWD Bohemia, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KWD Bohemia, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému