Financial Specialist Senior

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti účetnictví - financial specialist senior.

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky PO-PÁ 8-16 hodin. Požadavky: Co bude náplní Vaší práce? " správa financí u přidělených projektů; " spolupráce a komunikace s projektovými manažery a se zástupci poskytovatelů dotací; " kooperace s ostatními finančními manažery z FNUSA-ICRC, účetním a právním oddělením FNUSA, při realizaci projektů; " příprava podkladů pro potřeby povinných auditů projektů; " pravidelná kontrola zaúčtování způsobilých nákladových položek a bankovních operací v účetnictví organizace; " příprava podkladů k finanční části monitorovacích zpráv projektu; " příprava přehledů pro vedení Finančního oddělení ICRC a poskytovatele dotace; " podpora Centra grantové podpory při přípravě nových projektových žádostí (příprava rozpočtů). Jaké vlastnosti, znalosti a dovednosti očekáváme? " VŠ vzdělání ekonomického směru; " Znalost účetních standardů a podvojného účetnictví podmínkou; " praxe v realizaci dotačních projektů podmínkou " orientace v principech vnitropodnikového účetnictví; " znalost angličtiny na úrovni min. B2; " uživatelská znalost MS Office; " znalost Navision Attain výhodou; " analytické myšlení, samostatnost, proaktivní přístup; " znalost zdravotnického prostředí výhodou. Celý inzerát najdete na kontakt v sekci O nás - Kariéra Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, flexibilní pracovní doba

Lokalita pracoviště

Pekařská 664, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Ostatní specialisté v oblasti účetnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému