Automechanik - specialista DIESEL SERVISU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AUTOCENTRUM HÁJEK, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři nákladních automobilů - automechanik - specialista diesel servisu.

První kontakt: Poklopová Michaela, e-mail: kontakt - zasílat životopisy osobně: každé pondělí od 13 do 15 hod. Nabízíme: - Mzda 30.000,- až 40.000,- - Perspektivní zaměstnání u stabilní autorizované společnosti s dobrým jménem - Práce v čistém prostředí rodinné firmy s moderním vybavením značky BOSCH - Profesní seberealizaci + možnost zaškolení pro měření emisí - Zvyšování si odborné kvalifikace při zaměstnání ve školícím centru IVECO ČR Vysoké Mýto a BOSCH školící centrum Praha - zvýšení finančního ohodnocení a profesního růstu, motivační prémie, příspěvky na penzijní/ živ. pojištění , firemní stravování , akce, firemní slevy atd… - Možnost ubytování Náplň práce: - Zajištění náročných činností v oblasti údržby, diagnostiky a oprav nákladních, osobních motorových vozidel diagnostika a servis vstřikovacích čerpadel a systémů při dodržování standardů výrobce - Vedení evidence o provedených opravách a prohlídkách provádění testovacích jízd. Uvítáme : - Praxi v oboru se zájmem o práci s vysokým pracovním nasazením s přirozenou chutí pracovat, bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu, časovou flexibilitu - Vyučení v oboru nebo prokazatelná praxe na obdobné pozici, znalost diagnostiky motorových vozidel - ŘP sk B, C, manuální zručnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost

Lokalita pracoviště

Lžovická 301, 281 26 Týnec nad Labem, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři nákladních automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
  • C - nákladní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AUTOCENTRUM HÁJEK, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AUTOCENTRUM HÁJEK, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému