PRODEJCE DO STAVEBNIN

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost IZOMAT stavebniny s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu - prodejce do stavebnin.

Vaší pracovní náplní bude: - zajištění prodeje zákazníkům a poskytování odborné péče a poradenství v oblasti použití nabízených stavebních a izolačních produktů na prodejně - fakturace zboží a plnění ostatních povinností dle specifických potřeb prodejny Jaké zkušenosti a dovednosti byste měl/a mít: - alespoň základní znalost stavebních materiálů - technické uvažování - schopnost rychle kalkulovat požadované objemy a hmotnosti - znalost práce na počítači - na zákazníka orientované vystupování Výhodou pro Vás bude, pokud: - máte zkušenost s prodejem stavebnin - jste vyučen ve stavebním nebo příbuzném oboru Za to Vám nabídneme: - motivující finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - stravenky v hodnotě 100,-Kč - zázemí renomované společnosti - příspěvek na penzijní pojištění - pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli - slevu na firemní výrobky a zboží - přátelský kolektiv a podporu ostatních kolegů Termín nástupu: IHNED, popř. dle dohody Místo výkonu práce: České mládeže 667, 460 08 Liberec VIII - Dolní Hanychov Hlásit se předem e-mailem nebo telefonicky.

Lokalita pracoviště

České mládeže 667, 460 08 Liberec 8, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.11.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IZOMAT stavebniny s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost IZOMAT stavebniny s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému