TECHNIK MĚŘENÍ A REGULACE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech - technik měření a regulace.

Náplň práce: - zodpovídat za rychlé a kvalitní odstraňování poruch všeho zařízení MaR techniky - specifikace nových součástek a ND z oblasti MaR - spolupracovat s externí firmou zajištující servis a havárie MaR - organizovat a samostatně provádět opravy, seřízení a zkoušení všech prvků řídících a regulačních systémů, včetně vizualizací a periferních zařízení - zavádění automatizace MaR - údržba MaR - preventivní údržba, odstraňování závad z revizí - montáže, opravy i údržba elektroinstalací Požadavky: - SŠ/ VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky - zkušenosti a znalosti z oblasti MaR nejlépe v chemickém či potravinářském provozu - vyhláška 50/1978 Sb., §6 a výše - znalost řídicího systému Simatic - znalost funkce a nastavení modulů Siemens - znalost nastavování frekvenčních měničů, servopohonů a převodníků - zkušenosti s komunikačními protokoly HART a Profibus - Modbus - časovou flexibilitu a aktivní přístup - spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr v nepřetržitém provozu na ranní směnu. - práci v moderním výrobním podniku. - profesní školení - možnost firemního ubytování - zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, mobilní telefon, stravenky bez doplatku…) Požadovaný nástup: dle dohody Místo výkonu práce: výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj životopis na email: kontakt

Společnost

TEMPERATIOR s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kociánova 453, 460 06 Liberec 6, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

18.1.2018

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50 - §6

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TEMPERATIOR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TEMPERATIOR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému