Obsluha směnárny, pokladníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EUROEXCHANGE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pokladníci ve finančních institucích - obsluha směnárny, pokladníci.

Místo výkonu práce: Jičínská č.p. 1349, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: emailem: kontakt Obsluha PC, trestní bezúhonnost, ŘP - B a praxe v oboru vítána (hotovostní přepážka, banka). Životopisy, prosíme, mailem na kontakt Zaměstnanecké výhody: Stravenky, bonusový, premiový a věrnostní systém.

Společnost

EUROEXCHANGE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jičínská 1349, 293 01 Mladá Boleslav 1 (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 110 - 110 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

10.11.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EUROEXCHANGE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EUROEXCHANGE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému