VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK V AUTOMOTIVE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LENAM, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji - vývojový pracovník v automotive.

Náplň práce: - tvorba sítí a FE modelů - analýzy napětí a deformací - virtuální modelování - testování na virtuálních prototypech - simulace crash testů - prezentace výsledků Požadujeme: - VŠ/SŠ vzdělání strojního zaměření - alespoň školní znalost práce s některým FEM softwarem výhodou - schopnost logického myšlení a samostatného řešení úkolů - pečlivost, důslednost - ochota učit se - alespoň základní znalost angličtiny (práce s helpy) - vhodné i pro absolventy VŠ bez praxe Nabízíme: - zajímavou práci v malém, ale přátelském a multifunkčním kolektivu - zaškolení od zkušených kolegů a další odborné vzdělávání - pružnou pracovní dobu - firemní benefity (příspěvek na penzijní / životní připojištění, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, štědré příspěvky na jazykové kurzy, apod.) V případě zájmu zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: kontakt nebo na adresu: LENAM, s.r.o., Masarykova 457/4, 46001 LIBEREC

Společnost

LENAM, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Masarykova 457, 460 01 Liberec 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.11.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LENAM, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LENAM, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému