Truhlář/ka - stolař/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SNABYTEK COMPANY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - truhlář/ka - stolař/ka.

Pracoviště: Provozovna v Ostravě Hrušově (150m od MHD zastávky Žižkova trolejbus 105,106 ). Životopisy zasílejte na e-mail: kontakt případně volejte kontakt. Po plánovaném rozšíření výroby hledáme a přijmeme do našeho 20-ceti členného týmu zkušené stolaře/truhláře do naší výroby v Ostravě s možností osobního růstu. Práce na nových strojích a nových technologiích. Hledáme kvalifikovanou pracovní sílu, která zná principy výroby a dokáže pracovat jak samostatně tak v kolektivu. SNABYTEK® je velký výrobce zakázkových designových interiérů a nábytku na míru. Jsme moderně smýšlející firmou s velkým potenciálem dalšího růstu. Hledáme kvalifikovanou sílu, která nám maximálně pomůže v rozvoji. Za kvalitně odvedenou práci nabízíme nadstandardní odměnu a osobní růst jak ve znalostech tak zkušenostech. Plat se skládá hned z několika motivačních složek. + 50% příplatky za víkendy, bonusy v podobě 13-14 platu, odměny za kvalitu. Dále: dovolená 20 dní, celofiremní dovolená každý rok od 20.12.-3.1, zvýhodněný zaměstnanecký mobilní tarif, firemní akce (školení, výstavy, společenské akce v rámci firmy). Nabízíme NESTEREOTIPNÍ PRÁCI. Větší kolektiv. Práce s novými moderními stroji..!! V případě zájmu Vás přijmeme ihned nebo po dohodě. V případě potřeby vyplácíme i zálohové platby v půlce měsíce nebo týdně! Vyrábíme nábytek na míru převážně z DTDL 70%, 20% dýha, 10% masiv. Kuchyně, skříně, obývací stěny, dětské pokoje a další nábytek na míru. Nabízíme pohodové zázemí, jistotu dlouhodobé práce, solidní přístup, férové podmínky. Platíme pravidelně. Naše stránky kontakt Budeme rádi, když se přihlásíte a budete se o pozici ucházet. Požadujeme praxi v oboru, zkušenosti, samostatnost, flexibilitu, slušné vystupování, ochotu pracovat. Zbytek Vás zaučíme.

Společnost

SNABYTEK COMPANY s.r.o.

Lokalita pracoviště

K Šachtě 690, 711 00 Ostrava 11, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Truhlář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SNABYTEK COMPANY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SNABYTEK COMPANY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému