Assistance Co-ordinator

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Euro-Center Prague, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - assistance co-ordinator.

Místo výkonu práce: Křižíkova 237/36a, Praha 8 Kontaktní osoba: Doušová Květa Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Kdo nahlásil: Doušová Květa Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Upřesňující informace: Hledáme zaměstnance do call centra pro rusky hovořící klienty. Základním požadavkem je ruština na úrovni rodilého mluvčího a angličtina na úrovni min. B2. Dále požadujeme předchozí pracovní zkušenost v zákaznickém servisu. Kandidát by měl být flexibilní, komunikativní a odolný vůci stresu. Zaměstnanecké výhody: stravenky, Multisport, odměny, sleva na cestovním pojištění

Společnost

Euro-Center Prague, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Křižíkova 237, 186 00 Praha 86 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2017

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Ruština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Euro-Center Prague, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Euro-Center Prague, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému