PRACOVNÍK/-CE PŘI VÝROBĚ HOŘICKÝCH TRUBIČEK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pravé hořické trubičky, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek - pracovník/-ce při výrobě hořických trubiček.

PRACOVNÍK/-CE PŘI VÝROBĚ HOŘICKÝCH TRUBIČEK - pracoviště Miletín. V případě zájmu pište na e-mail: kontakt, bližší informace od 7:00 - 15:30 hod na tel.: kontaktnebo kontaktpí Šubrtová. Můžete se dostavit také osobně na provozovně od 7:00 - 15:30 hod. Pracovní doba ve dvousměnném provozu 6:00 - 14:00hod, 14:00 - 22:00 hod, PO-PÁ. Náplní práce je pčení oplatek, stáčení trubiček, plnění trubiček, balení a expedice - zaučíme. Zkušenosti z výroby hořických trubiček vítány. Nabízíme stravenky, zdravotní masáže, odborná školení, přátelský kolektiv. Možnost práce i na DPČ. Vhodné i pro absolventy, OZP, i OZZ.

Lokalita pracoviště

Lhotova 328, 507 71 Miletín (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pekař v oboru Potravinářství
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 600 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

12.12.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pravé hořické trubičky, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pravé hořické trubičky, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému