SAMOSTATNÝ ODBORNÝ REFERENT NA ODBORU STAVEBNÍHO ÚŘADU A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ - VODNÍ HOSPODÁŘSTVÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MĚSTO FRÝDLANT hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní úředníci jinde neuvedení - samostatný odborný referent na odboru stavebního úřadu a životního prostředí - vodní hospodářství.

Náplň práce: - výkon státní správy na úseku vodního hospodářství na území ORP Frýdlant - vydávání souhrnných a koordinovaných stanovisek na úseku životního prostředí Požadavky: - vzdělání technického směru - SPŠ stavební, SPŠ chemická - praxe v oblasti státní správy a samosprávy, znalost správního řádu a stavebního zákona (183/2006 Sb.), zákona o vodách (254/2001 Sb.) - řidičské oprávnění skupiny B Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou. Písemná přihláška + životopis, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Společnost

MĚSTO FRÝDLANT

Lokalita pracoviště

nám. T. G. Masaryka 37, 464 01 Frýdlant v Čechách, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 360 - 26 110 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Pošlete inzerát známému