Administrativní pracovnice nebo pracovník pro vzdělávací projekt

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EDU institut, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovnice nebo pracovník pro vzdělávací projekt.

Pracoviště: Pavelkova č.p. 598/11, Olomouc. Náplň práce: - zajišťování administrativní agendy a vedení evidence úkolů a sledování termínů jejich plnění - evidence došlé a odeslané pošty - pořizování záznamů z porad a jednání včetně přípravy potřebných podkladů a informací - organizování návštěv, porad a školení - plnění operativních úkolů Požadujeme: - úplné středoškolské vydělání - bezproblémová práce s emailem a produkty MS Office a Libre Office - organizační schopnosti - příjemné vystupování - řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič Pracovní doba: 8:00 – 17:00 hod. Nabízíme: - stálé zaměstnání na HPP v příjemném kolektivu - odpovídající finanční ohodnocení s pevnou a prémiovou složkou mzdy - systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (stravenky, mobilní telefon i pro soukromé účely a jiné) - 25 dnů dovolené - vhodné i pro absolventy Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Společnost

EDU institut, z.s.

Lokalita pracoviště

Pavelkova 598, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.11.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • internet

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EDU institut, z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EDU institut, z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému