Specialisté obsluhy lakovací linky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost METMO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - specialisté obsluhy lakovací linky.

Místo pracoviště: - Zdibsko 614, Klecany 250 67/ později Zeleneč/Nehvizdy Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt - tel.: kontaktPo-Pá od 08:00 do 16:30 Upřesňující údaje: Náplň práce: - podpora vývoje metody lakování od prototypů po masovou produkci - manuální lakování prototypů včetně testování lakování - podpora při nastavení a instalaci nové lakovací linky - účast na setkáních s dodavateli lakovací linky - spolupráce s týmem kvality a výrobního procesu Požadujeme: - zkušenosti z obsluhy práškové lakovny - podmínkou - SŠ vzdělání technického/strojního zaměření - podmínkou - chuť pracovat na vývoji a zájem o dlouhodobou spolupráci - zájem učit se novým věcem - pečlivost, odpovědnost, spolehlivost - anglický jazyk - výhodou - řidičský průkaz B - výhodou Nabízíme: - práci v rozšiřujícím se týmu, možnost seberealizace - práci na hlavní pracovní poměr - prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností - místo pracoviště: Zdibsko 614 - Klecany, v průběhu roku 2018 Zeleneč u Prahy/Nehvizdy

Společnost

METMO s.r.o.

Lokalita pracoviště

Klecany 614, 250 67 Klecany, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti METMO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost METMO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému