SEKRETÁŘ/KA /ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Libor Stober hledá vhodného kandidáta na pozici Sekretáři (všeobecní) - sekretář/ka /administrativní pracovník/ce.

Do Rokytnice nad Jizerou - centrála velkoskladu pracovních pomůcek + železářské maloobchody, sháníme do týmu osobu na výpomoc s administrativní prací. Buď na plný nebo i poloviční úvazek. Co je náplní práce? Psaní faktur, příjem faktur, vedení kancelářské agendy týkající se např. nemovistostí a jejich správy, vyřizování telefonátů, emailů a pošty atd... Využíváme účetní systém Pohoda - jeho znalost je výhodou. Kdo by měl zájem piště prosím na kontakt Upřesnění výše mzdy po domluvě na pracovním úvazku. kontakt: e-mailem

Společnost

Libor Stober

Lokalita pracoviště

Rokytnice nad Jizerou 470, 512 45 Rokytnice nad Jizerou 3, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.11.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Libor Stober výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Libor Stober o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému