ADMINISTRÁTOR -KA VÝROBNÍCH DAT

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FMT spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - administrátor -ka výrobních dat.

*KO: Ing. Blanka Kostřicová, tel.: kontakt. V případě zájmu zašlete svůj životopis na kontakt (do předmětu uveďte název pozice) nebo vyplňte přihlašovací formulář na kontakt/volna-mista, více informací najdete na kontakt. Technické myšlení a systémovost, snaha nalézat efektivní "chytrá" řešení, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, týmový hráč. Předchozí zkušenosti s fungováním jiného výrobního software výhodou. Pracoviště Neplachovice, nástup ihned. Náplň práce: - zavádění a aktualizace dat výrobního software - správa interní výrobní databáze - správa elektronických výrobních formulářů PC obrazovkových pracovišť výroby - podpora uživatelů výrobního software - spolupráce s technologem výroby na vývoji a zavádění nových modulů výrobního SW

Společnost

FMT spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Cihelní 238, 747 74 Neplachovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Správce informačního systému v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2018

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Němčina - aktivní komunikace
  • Francouzština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FMT spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FMT spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému