TELEFONNÍ OPERÁTOR/-KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost decoDoma, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - telefonní operátor/-ka.

TELEFONNÍ OPERÁTOR/-KA - PP na dobu určitou 1 rok, nástup od prosince - Náplň práce: jedná se o pasivní telemarketing pro polský trh. Operátor vyřizuje objednávky, dotazy ohledně objednávek, reklamací a běžných dotazů zákazníků - Požadujeme: ZŠ, aktivní znalost polského jazyka slovem i písmem. Komunikativnost a příjemný hlasový projev bez vad řeči, proaktivní přístup k práci, znalost práce na PC, rychlé psaní na PC bez chyb, týmový hráč, odolnost vůči stresovým situacím, vznikající z tel. hovoru - Nabízíme: stravenky - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP - V případě zájmu kontaktujte: Dandová Jitka, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

decoDoma, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Březhradská 177, 503 32 Hradec Králové 22, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti decoDoma, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost decoDoma, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému