Systémoví administrátoři IT

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ANAFRA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - systémoví administrátoři it.

Náplň práce: " Seznámíte se s interní IT infrastrukturou a se spravovanými sítěmi zákazníků, začnete tyto technologie postupně spravovat " Po zapracování budete mít zodpovědnost za provoz a správu serverů, PC stanic, technologie, služeb: o Linux (Debian, Cloudlinux) s provozem hostingových služeb o Proxmox VPS o Microsoft Windows Server, Microsoft Exchange, Microsoft Windows o Správa síťové infrastruktury - routery, switche (Cisco, HP, Unifi, Mikrotik) " Budete realizovat a koordinovat: o Další vývoj a rozvoj hostingových služeb o Požadavky na nákup interního serverového HW pro provoz služeb " Budete instalovat a konfigurovat nové technologie - interní, zákazníků " Budete poskytovat pokročilou IT podporu kolegům a zákazníkům " Budete udržovat aktuální dokumentaci Požadujeme: " Vzdělání SŠ, VŠ (optimálně technického směru) - může být i absolvent " Pokročilou znalost angličtiny " Znalost běžných linuxových serverových aplikací (Apache/Nginx, PHP, MySQL, Postfix, Dovecot, Bareos, Owncloud, Zabbix) " Znalost Microsoft Windows Server (Hyper-V, Active directory, Exchange) " Mírně pokročilé znalosti běžných síťových protokolů (DNS, SMTP, HTTP, FTP, atd.) " Mírně pokročilé znalosti IP sítí (routing, switching, VLAN, DHCP, VPN, IPv6, atd.) " Mírně pokročilé znalosti správy síťových prvků Cisco, Unifi, Mikrotik " Pečlivost, svědomitost, samostatnost, ochota se vzdělávat v oboru " Projektové myšlení " Zvládání práce ve stresu " Chápání globálních IT trendů " Řidičský průkaz skupiny B " Nástup: leden 2018 (případně dohodou) Upřednostňujeme: " Znalost virtualizace KVM/VMware " Znalost skriptování v Bash " Znalost PHP " Praxe a zkušenosti v oboru " Časovou flexibilitu Zaměstnanecké výhody8): " Třísložkový plat o Základní hrubá mzda ve zkušební lhůtě 35.000 Kč, po zkušební lhůtě 45.000 Kč a více (dle Vašich znalostí a schopností) o Měsíční prémie (za realizaci interních a zákaznických projektů) o Roční prémie " Firemní mobilní telefon " Školení, literatura a osobní růst na náklady společnosti " Práce s TOP serverovými technologiemi (Blade servery) " Smlouva na dobu určitou 1 rok, následně smlouva na dobu neurčitou Zájemci, prosím, kontaktujte nás na kontakt. Do e-mailu také napište, proč byste byli přínosem pro naši společnost. V případě otázek volejte na kontakt.

Společnost

ANAFRA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Slezská 1281, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Správce informačního systému v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.11.2017
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ANAFRA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ANAFRA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému