Office manažer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí v oblasti administrativních agend - office manažer.

Místo výkonu práce: Vítkovická 1994/22, Moravská Ostrava, PSČ 702 00 Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: kontakt Náplň práce: " nákup a výdej materiálu pro obě pobočky " kompletní správa vozového parku včetně nákupu a prodeje, evidence vozidel, odhlašování a přihlašování vozidel z registru " zajišťování podkladů pro účetnictví " odhlašování a přihlašování vozidel " řešení pojistných událostí " nákup služeb a dohled nad jejich realizací " zajištění revizí dle požadavků právních předpisů v oblasti požární ochrany " komplexní správa budov včetně řízení rekonstrukcí a oprav " plánování služeb ostrahy objektu " řízení služeb úklidu budov " komunikace s mobilním operátorem a poskytovateli internetových služeb " pohotovost v případě incidentů v objektech, spolupráce s dodavatelem PCO, Policií ČR Požadujeme: " minimálně středoškolské vzdělání s maturitou " zkušenosti se správou objektů nebo vozového parku " uživatelská znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook, MS PowerPoint) " řidičský průkaz skupiny "B", aktivní řidič " výborné organizační schopnosti, komunikační dovednosti " aktivita, iniciativa, flexibilita " ochota a smysl ke spolupráci " pečlivost a svědomitost " odolnost vůči stresu Nabízíme: " stabilní zázemí největší poradenské společnosti v ČR v oblasti ochrany osob, majetku, informací a služeb bezpečnostního managementu " odpovídající platové podmínky " notebook a mobilní telefon " příjemný pracovní kolektiv Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: kontakt Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní výše uvedené požadavky.

Lokalita pracoviště

Vítkovická 1994, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Vedoucí v oblasti administrativních agend

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.1.2018

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • word
  • excel
  • prezentační programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému