Administrativní činnost a zpracovávání dat

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost goNET s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní činnost a zpracovávání dat.

Místo výkonu práce: Úprkova 25, Ostrava - Přívoz Kontakt: emailem, telefonicky 8-16 hod. Hledáme administrátora/ku pro zpracovávání dat a obrázků pro největší on-line televizní program Tvprogram.cz. Požadujeme preciznost, pracovitost, dochvilnost, cit pro detail a perfektní znalost českého jazyka. Benefity: dovolená, příjemný kolektiv, mobil, stravenky, možnost flexibilní pracovní doby.

Společnost

goNET s.r.o.

Lokalita pracoviště

Úprkova 1, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2018
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti goNET s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost goNET s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému