MANAŽER KVALITY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mektec CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - manažer kvality.

Co bude Vaším úkolem? Odpovědnost za řízení oddělení jakosti s přihlédnutím k neustále se zvyšujícím požadavkům na kvalitu dle norem používaných v automobilovém průmyslu, Definice a implementace opatření k neustálému zlepšování výrobků a procesů kvality a bezpečnosti kvality dodávek, Aktivní, cílené zaměření na kontrolu provozního zisku, Vedení systematických procesů a analýz dat a provádění optimalizačních opatření, Úzký kontakt se zákazníkem při řešení kritických problémů a monitorování zahájeného opatření kvality, Úzká spolupráce se závodem v Erkelenzu pro kvalitativní zajištění napříč hodnotovým řetězcem, Vedení a řízení týmu 40ti podřízených Naše požadavky: Ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru, Víceleté profesní zkušenosti (požadujeme min. 5 let), Aktivní znalost německého nebo anglického jazyka - denní komunikace s kolegy v cizině, Praktické znalosti norem pro systém managementu jakosti TS 16949, ISO 9001, IATF, VDA, Znalosti ISO 14001, 18001, 50001 výhodou, Znalost 8D, PPAP, APQP, FMEA, Dobrá znalost SAP (MM, PP, QM), MS-Office a CAQ systémy výhodou, Znalost statistiky a jejich interpretace, včetně nápravných opatření, ŘP sk. B (ochota cestovat), Dobré organizační a řídící schopnosti

Společnost

Mektec CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Rudolfovská tř. 204, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 50 000 - 60 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mektec CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mektec CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému