Zdravotní sestry

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Alzheimercentrum Filipov o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry se specializací - zdravotní sestry.

Zdravotní sestra - poskytuje zdravotní péči v souladu s právními předpisy a standardy. Poskytuje základní ošetřovatelskou péči, spolupracuje na tvorbě a provádění ošetřovatelského plánu pacientů s Alzheimerovou chorobou. Co vás čeká Samostatná práce nelékařského pracovníka v týmu profesionálních a zkušených zaměstnanců stabilní společnosti, viz kontakt . Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Kvalifikaci v oboru zdravotnictví podmínkou - Střední zdravotnická nebo Vyšší odborná zdravotnická škola nebo vysokoškolské vzdělání v oboru zdravotnictví, spolehlivost, trpělivost, laskavost, pečlivost, empatii, schopnost samostatně pracovat a rozhodnout se. Umění pozorovat příznaky a projevy demence u klientů společnosti a vyvodit z nich správný ošetřovatelský postup. Výhodou bude, pokud budete umět Zkušenost s péči o seniory (ev. o seniory s demencí či na psychiatrii), znalost práce s PC, způsobilost práce bez odborného dohledu (registrace NCO NZO). Co vám můžeme nabídnout: zajímavou práci ve spolupráci se zkušenými odborníky, zázemí silné a rostoucí společnosti, která poskytuje kvalitní a profesionální péči o seniory, dobré platové podmínky, možnost dalšího vzdělávání, příjemný kolektiv, zaměstnanecké benefity (oběd 15,- Kč, příspěvky na rekondiční služby atd.), 8 hod. - denní směny nebo 12 hod. pracovní doba v nepřetržitém provozu (nebo dle domluvy). Životopisy zasílejte výhradně E-mailem na kontakt Zaměstnanecké výhody): náborový příspěvek 10.000,-Kč, motivující mzdové ohodnocení, seniorský mzdový postup, dotované obědy za 15,-Kč, 5 týdnů dovolené, přátelský, vstřícný a profesionální kolektiv. Volat můžete v Po-Pá 7:30-15:00hod. Místo výkonu práce: Zámecká 1, Filipov

Společnost

Alzheimercentrum Filipov o.p.s.

Lokalita pracoviště

Zámecká 1, 286 01 Čáslav, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry se specializací

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

5.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Alzheimercentrum Filipov o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Alzheimercentrum Filipov o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému