Samostatný referent expedice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BETONIKA spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech - samostatný referent expedice.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Nástup možný IHNED. Náplň práce: příprava a plánování zakázkové výroby, příjem a realizace objednávek, vedení skladu expedice, zpracování expedičních dokladů, fakturace, zajišťování nákupu zboží, logistika, řízení odpadového hospodářství Požadavky: znalost práce v prostředí MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost účetnictví (program Compekon výhodou), technické myšlení, organizační a komunikační schopnosti, zodpovědnost za zpracované úkoly, pečlivost Nabízíme: 25 dnů dovolené, příspěvek na obědy, služební telefon Zájemci se mohou hlásit: V případě Vašeho zájmu o zařazení do výběrového řízení na danou pozici nám zašlete životopis na e-mail: hana.pumprlova@betonika,cz

Společnost

BETONIKA spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Lobodice 221, 751 01 Tovačov (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Úředníci ve skladech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BETONIKA spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BETONIKA spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému