SYSTÉMOVÝ SPRÁVCE PRO UNIVERZITNÍ KNIHOVNU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Technická univerzita v Liberci hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - systémový správce pro univerzitní knihovnu.

CHARAKTERISTIKA: správa serverů a informačních systémům na nich, správa knihovního systému, migrace dat, správa databází. DOVEDNOSTI: samostatnost, zodpovědnost,iniciativa, znalost SQL, schopnost správy vituálních serverů (VMWare), ovládání nástrojů pro správu serverů (např. Tomcat, certifikáty), tvorba skriptů, grafický design (výhodou), komunikativní znalost AJ (další jazyky výhodou), ochota učit se novým věcem, schopnost analyzovat problémy a navrhovat řešení.VZDĚLÁNÍ: VŠ (IT či knihovnické), min.2 roky praxe. PRACOVNÍ POMĚR: 100% úvazek, příp. dle domluvy, pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou na 1 rok v návaznosti na vnitřní předpisy, další prodloužení pracovní smlouvy je na dohodě zaměstnance a zaměstnavatele, mzdová třída B10 dle vnitřního mzdového předpisu. NÁSTUP: 1. 2.2018, příp. dle dohody. Strukturovaný životopis a motivační dopis doručte e-mailem (kontakt) do 22.12.2017. Volné místo je od 6.12.2017 zveřejněno na úřední desce TUL.

Lokalita pracoviště

Studentská 1402, 460 01 Liberec 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Správce informačního systému v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Technická univerzita v Liberci výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Technická univerzita v Liberci o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému